گزارشی از فعالیت گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل در سیل اخیر

۲۴ فروردین ۱۳۹۸

مدیر گروه حامیان ولایت بابل ابراز داشت: اعضای این گروه، فعالیت های جهادی خود را منحصر در استان خود نکرده و 10 نفر از اعضای آن به مدت سه روز در شهرستان پلدختر استان لرستان نیز حضوری جهادی داشته و به کمک مردم سیل زده این شهرستان شتافتند

حجت الاسلام حسین زاده برسمنانی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» به ارائه گزارشی از فعالیت گروه تبلیغی حامیان ولایت شهرستان بابل در مناطق سیل زده کشور اشاره کرد و گفت: نخستین حضور بخشی از اعضای گروه حامیان ولایت بابل در مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان استان گلستان بوده که ۱۰ نفر از اعضای این گروه به مدت سه روز در این منطقه حضور داشته و به فعالیت های جهادی و تبلیغی مشغول بوده اند.

وی اظهار داشت: در منطقه سیل زده کیاکلای استان مازندران نیز ۳۰ نفر از اعضای گروه حامیان ولایت به مدت دو روز حضور داشته و با فعالیت جهادی خود کمک شایانی به تمیزکاری منازل اشخاص سیل زده داشته اند.

مدیر گروه حامیان ولایت بابل ابراز داشت: اعضای این گروه، فعالیت های جهادی خود را منحصر در استان خود نکرده و ۱۰ نفر از اعضای آن به مدت سه روز در شهرستان پلدختر استان لرستان نیز حضوری جهادی داشته و به کمک مردم سیل زده این شهرستان شتافتند.

حجت الاسلام حسین زاده برسمنانی یادآور شد: همچنین در کنار فعالیت های جهادی، یک هزار پک مواد غذایی برای یک هزار خانواده به ارزش ۲۵ میلیون تومان تهیه و به این عزیزان رسانده شده است.

وی خاطرنشان ساخت: جلساتی نیز با حجت الاسلام والمسلمین روحانی، امام جمعه بابل و حجت الاسلام والمسلمین شکریان، مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در راستای کمک به سیل زدگان برگزار کرده ایم.

نماینده طلاب و فضلای بابل در بخش دیگر از این مصاحبه به فعالیت های نوروزی گروه حامیان ولایت بابل اشاره کرد و گفت: حضور در چادرهای هلال احمر شهرستان بابل و بندپی، حضور در بقاع متبرکه، حضور در مساجد، حضور در ایستگاه پلیس انتظامی، حضور در مراسمات پرفیض اعتکاف و … با موضوع مشاوره، پاسخگویی، تبلیغ چهره به چهره و … از جمله فعالیت های این گروه تبلیغی در ایام نوروز سال ۱۳۹۸ بوده است.