نشست هم اندیشی اعضای مؤسسه بقیه الله (عج) با حجت الاسلام مهدوی ارفع

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

نشست هم اندیشی اعضای هیئت اندیشه ورز مؤسسه فرهنگی تبلیغی بقیه الله (عج) با حجت الاسلام مهدوی ارفع ظهر امروز در قم برگزار شد.

به گزارش نسیم مهر نشست هم اندیشی اعضای هیئت اندیشه ورز مؤسسه فرهنگی تبلیغی بقیه الله (عج) با حجت الاسلام مهدوی ارفع کارشناس فرهنگی و مبدع نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی در قم برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام مهدوی ارفع ضمن حمایت از فعالیت های مؤسسه عنوان کرد: در حوزه ی تفریح و نشاط سالم کارهای ضعیفی انجام شده و علت چنین اتفاقی این است که در این زمینه افراد فقط حرف زدند و صحبت هایشان در حد همان کتاب و جزوه باقی ماند و به مرحله ی عمل نرسید.

وی با بیان اینکه اسلام نسبت به شادی و سرور جامعه تاکید دارد گفت: یک گروه برای اینکه در کار فرهنگی و ایجاد نشاط صحیح موفق باشد نیاز به یک عقبه ی فکری خوب و توانایی دارد و در صورت نبود این عقبه به ناچار و بعضاً ناخواسته دچار انحراف می گردد.

مسئول نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی در پایان این نشست ضمن اهمیت به فعالیت فرهنگی مؤسسه افزود: شما یک مدرسه ی سیار هستید و این مدرسه باید محتوایش را هرچه بیشتر غنی کند تا پاسخگوی نیازهای جامعه باشد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار حجت الاسلام پورعلی مدیر مؤسسه تبلیغی بقیه الله (عج) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و تبلیغی مؤسسه، برخی از برنامه های آینده این مؤسسه را تشریح کرد.