سخن گفتن از انقلاب اسلامی و مسأله‌ی ظهور باید سخن اول هر مبلغی باشد

۱۶ دی ۱۳۹۷

مدير کل سازمان تبليغات اسلامي استان مازندران در نشست مشترک سرگروه های تبلیغی و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی استان مازندران که با حضور مدیران معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی به بیان مشکلات و ظرفیت های استان مازندران پرداخت.

به گزارش نسیم مهر به نقل از بلاغ مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران در نشست مشترک سرگروه های تبلیغی و مدیران دفاتر تبلیغات اسلامی استان مازندران که با حضور مدیران معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شگل گرفت: امروزه باید سخنان مبلغان امام زمانی(عج) باشد و امید به ظهور را در دل مردم زنده کنیم.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران با اشاره به فرارسیدن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی افزود: همان طور که راهیان نور وجود دارد نیاز است که راهیان انقلاب هم ایجاد شود. مردم به مبلغانی که انقلاب اسلامی را برایشان تبیین کنند، نیازمند می باشند. با توجه به این که مبلغان با تمام توان تبلیغ می کنند باید راویان انقلاب اسلامی هم باشند.

وی با اشاره به این که تبلیغ نیاز به محتوی دارد تصریح کرد: مبلغان زمانی که تبلیغ می روند حتما باید سخنانشان دارای محتوی باشد در این صورت موفق می شوند و اثر گذار است

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران خاطر نشان کرد: با توجه به سخنان اخیر رهبر انقلاب اسلامی، امروزه باید امید به ظهور را در بین مردم زنده کنیم و باید برای آن ها از امام زمان (عج) سخن گفته شود. گاهی پیش می آید که مبلغان در تبلیغ هیچ گاه از امام زمان(عج) سخن نمی گویند و این بسیار بد است، مبلغ باید امام زمان(عج) را بیشتر به مردم بشناسانند و از ظهور او و اومید به آینده بگوییند.

وی گفت: ما در منطقه مبلغان بومی و غیر بومی فعالی داریم که چهار صد مکان تبلیغی را تحت پوشش قرار می دهند. با توجه به سختی های امر تبلیغ در این منطقه و مشکلات فراوانی که پیش روی مبلغان وجود دارد، از دفتر تبلیغات اسلامی حمایت بیشتری را خواستاریم.

حجت الاسلام شکریان با اشاره با هماهنگی و همکاری با بهزیستی استان مازندران گفت: با هماهنگی هایی که با بهزیستی استان صورت گرفته نیاز به مبلغان متخصص در زمینه ی مشاوره است و از دفتر تبلیغات اسلامی خواستاریم که مبلغان متخصص در این زمینه را برای استان مازندران بفرستد.