دیدار اعضای مؤسسه بقیه الله (عج) با عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

۲۳ فروردین ۱۳۹۷

اعضای هیئت اندیشه ورز مؤسسه فرهنگی تبلیغی بقیه الله (عج) روز گذشته با دکتر صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

به گزارش “نسیم مهر” اعضای هیئت اندیشه ورز مؤسسه فرهنگی تبلیغی بقیه الله (عج) روز گذشته در تهران با دکتر صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا حجت الاسلام پورعلی مدیر مؤسسه بقیه الله (عج) ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مؤسسه گفت: اکنون که حدود چهل سال از پیروزی انقلاب می گذرد، انقلاب اسلامی ما علاوه بر برنامه های مختلفی که در جهت رفاه و آسایش مردم دارد باید به نشاط و تفریح آن ها نیز بپردازد در حالیکه این مقوله حساس خالی از برنامه است.

وی افزود: مؤسسه تبلیغی بقیه الله (عج) علاوه بر برنامه های فرهنگی شاد و مفرح در کنار ساحل به مباحث اجتماعی و محیط زیستی نیز پرداخته است و در همین راستا کمپین سه شنبه های تمیز را در تابستان گذشته کنار ساحل اجرا کردیم.

در ادامه این دیدار نیز دکتر صفار هرندی ضمن ابراز علاقه و تائید فعالیت های مؤسسه عنوان کرد: از زمانی که نسبت به برنامه های شما در کنار ساحل اطلاع پیدا کردم، خودم به عنوان حامی این حرکت فرهنگی در سخنرانی های مختلف از فعالیت های شما تبلیغ کردم و این حرکت شما را یکی از مصادیق فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری می دانم.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: ما باید برنامه های خود را برای نشاط جامعه ارائه دهیم و تمهیدات لازم را فراهم کنیم تا دشمن نتواند ادعا کند که نظام اسلامی به این بخش از زندگی مردم توجه نکرده است.

وی افزود: برنامه های شما در جهت تفریح و شادی مردم که مطابق با آموزه های دینی است باید مستندسازی و مدل سازی گردد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: وقتی خوابیدن روزه دار در ماه مبارک رمضان عبادت است، چطور تفریحی که مردم را از گناه باز دارد عبادت نباشد.

وی در پایان این دیدار ضمن اهمیت همراهی روحانیون با مردم و حضورشان در میان جامعه بیان کرد: این حرکت شما به عنوان مصداق یک سنت حسنه در آینده ثبت خواهد شد.