دیدار اعضای مؤسسه بقیه الله (عج) با دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اعضای هیئت اندیشه ورز مؤسسه فرهنگی تبلیغی بقیه الله (عج) با دکتر محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی دیدار کردند.

به گزارش “نسیم مهر” اعضای هیئت اندیشه ورز مؤسسه فرهنگی تبلیغی بقیه الله (عج) صبح دیروز -شنبه- با حضور در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با دکتر محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر مخبر دزفولی ضمن ابراز رضایت و تائید فعالیت های مؤسسه اظهار داشت: بنده روحانی زاده ام و روش روحانیون سنتی را می دانم، آنها در میان مردم حاضر شده و با مردم ارتباط نزدیک داشتند اما متاسفانه الان فاصله ی مردم با روحانیت در حال زیاد شدن است.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: لباس روحانیت نباید حجاب بین روحانیت و مردم شود در عین حال که معتقدم شئونات آن هم باید رعایت شود.

وی با بیان اینکه این کار شما شروع قسمتی از کارهای بر زمین مانده روحانیت است، افزود: شما یک جهاد را شروع کرده اید و در صورتی موفق خواهید شد که خسته نشوید و آن را با قوت ادامه دهید.

دکتر مخبر دزفولی ادامه داد: فعالیت های شما این حس را در مردم ایجاد می کند که شما برای خدمت آن ها آمده اید و این کار شما بسیار با ارزش است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر جلوگیری از افراط و تفریط بیان کرد: از طرفی اجازه ندهید ذره ای آسیب به این لباس و جایگاه روحانیت وارد شود و از طرفی هم لباس را مانع و حجابی برای فعالیت های خود نبینید.

در پایان دیدار هم قائم مقام و معاونت های مؤسسه حکم مسئولیتشان را از دستان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گرفتند.

گفتنی است در ابتدای این دیدار حجت الاسلام پورعلی مدیر مؤسسه بقیه الله (عج) ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مؤسسه، جزئیاتی از فعالیت های روحانیون در ساحل را تشریح کرد.