دبیر جدید تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب انتخاب شد

۱۷ دی ۱۳۹۷

اعضای شورای مرکزی تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب، حجت الاسلام مرتضی شعبان زاده را به‌ عنوان دبیر جدید تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب انتخاب کردند.

به گزارش نسیم مهر به نقل از پایگاه خبری دعوت، در جلسه روز پنجشنبه شورای مرکزی تشکل فراگیر و جمعی از فعالان فرهنگی و تبلیغی کشور، حجت‌الاسلام مرتضی شعبان زاده به عنوان دبیر جدید این تشکل معرفی شد.

حجت الاسلام مرتضی شعبان زاده متولد سال ۱۳۵۹، دانش پژوه سطح چهار (دکتری) حوزه علمیه قم و از شاگردان حجت الاسلام حاج علی اکبری و حضرات آیات استادی و شب زنده دار است.
ایشان مطالعات و تحصیلات تکمیلی و تخصصی خود را در حوزه مدیریت راهبردی و فقه التربیه سپری کرده است.

وی از سال ۱۳۷۷ تا کنون تاسیس، مدیریت و هدایت مجموعه های متنوع حوزوی، قرآنی، فرهنگی و تبلیغی را در سطوح مختلف به عهده داشته است.
از دیگر سوابق وی می توان به ریاست اداره نظارت شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران از سال ۱۳۹۴ تا کنون، ریاست هیئت اندیشه ورز تبلیغ حوزه های علمیه از سال ۱۳۹۷ تا کنون، عضویت در شورای مرکزی تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب و مسئول طرح و برنامه این تشکل اشاره کرد.

پیش از این، حجت الاسلام رضا عزت زمانی دبیر تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب بوده که چندی پیش با حکم ریاست سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم منصوب شد.

گفتنی است تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب بزرگترین مجموعه‌ خودجوش فرهنگی تبلیغی است که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به صورت رسمی در قم آغاز کرد و بیش از ۵۰۰ گروه تبلیغی جهادی از سراسر کشور در این مجموعه عضویت دارند.